Īsā Kāzu svinības Fingerless Cimdi Tilla Rokas Sarkanu Līgavas Cimdi ar Pērlēm

rating

SKU: m193885

Mums ir daudz dažādu skaistu plīvuri pārdošanā, tās ir zemas cenas, augsta kvalitāte, lūdzu, baudīt sevi , baudīt jūsu iepirkšanās !

MAKSĀJUMA

A. PLS noklikšķiniet uz "Buy Now" pogu, kad esat vietā, lai, pēc tam tas ļaus jums, lai pabeigtu maksājumu, bet jūs varat atstāt ziņu par mērījumu un krāsu.

B. Darījuma ir bezmaksas drošu maksājumu pakalpojums, kas ir automātiski pieejamas visos darījumos.Šis pakalpojums nodrošina, ka maksājumu ir atbrīvots pārdevējam tikai pēc tam, kad jūs apstiprināt, apmierinošu jūsu rīkojuma saņemšanas.

SŪTĪJUMU

Mēs vienmēr cenšamies visu iespējamo, lai kuģis veic 24 - 48 stundas pēc tam, kad saņemta samaksa.Mēs aviopastu objektu, lai jūs , tas ir 15-29 dienas ierasties, ja jums nav saņemt vienību 29 dienas, lūdzu, sazinieties ar mani, es jums palīdzēšu šo problēmu atrisināt.

PĀRDOŠANAS NOTEIKUMI

Ja jums nav apmierinātas ar mūsu objektus, pilnu kompensāciju no pirkuma cenas, izņemot S & H, maksas, tiks izsniegta

ATSAUKSMES

Jūsu 100% ir garantēta.Ja jūs neesat apmierināts ar savu pirkumu jebkāda iemesla dēļ, lūdzu, dod mums iespēju, lai atrisinātu jūsu problēmas, pirms došanās atsauksmes.Mēs atbildēsim uz jūsu e-pastu pēc iespējas ātrāk, parasti 24 stundu laikā.Mēs atstāt pozitīvu atsauksmi par visiem sekmīgi pabeigtiem darījumiem.Papildus, lai jūsu pozitīvu atsauksmi, mēs ceram, ka jums dos mums PIECAS ZVAIGZNES o n visi Sīki Vērtējumi.

SAZINIETIES AR MUMS

Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi.Ja jums ir nepieciešams kaut ko, pasūtījuma izgatavotu, lūdzu, vērsieties pie mums, mēs vienmēr cenšamies, lai pielāgotos īpašiem pasūtījumiem.SKATĪT MŪSU CITUS PRIEKŠMETUS,

  • Materiāls: Kokvilnas
  • Modeļa Numurs: Standarta Izmērs
  • Vienuma Tips: Kāzu Cimdi
  • Technics: Plain Krāsoti
  • Nodaļas Nosaukums: Pieaugušie
  • Cimdi Garums: Rokas
  • Cimdu Izmērs: M
  • Kāzu Cimdi Stils: Fingerless
  • Dzimums: SIEVIETES

Tagi: automašīnu gumijas paklāji grīdas, base64 atšifrēt url php, auto remonts pildspalvu krāsošana, auto diski vāciņš sudrabs, auto paklāji infiniti g37, auto jumta telts kia rio, auto paklāji grand vitara, beisbola bumbas, gumijas, auto atpakaļgaitā, uzlīmes.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Saistītie Produkti

Saistītās
5gab/Daudz,XFP-10GB-SR 10G 850nm 300M XFP Optisko Moduli Raiduztvērēju,Multi Mode Duplex LC ar DDM,Saderīgs Ar CISCO Kods Ņemiet vērā,:Šajā sarakstā ir CiscoSwitch, ja jums ir nepieciešama citu saderību, lūdzu, lūdzu, atstāt Slēdzi Zīmolu un Modeli, veicot pasūtījumu! 10G XFP SR 850nm xfp optiskais modulis Funkcijas - 850nm;1310nm;1550nm Lāzera diode raidītājs -10G
€217.45 €195.70
Saistītās
Materiāls : Metāls Krāsa: Sudraba(hromēts) Atrašanās vieta:6R Pārnesumu Attiecība:1:15 Paketē Iekļauts: 6x Guitar Tuning Naglas 6x Gredzenu 6x Vītni izvadiem 6 x skrūves Paziņojums par iepirkumu piederumi elektriskās ģitāras Jo tur ir tik daudz dažādu veidu elektronisko ģitāru piederumi ar izsmalcinātu izmēru un piegādātāju šīm precēm atšķiras, lūdzu, jautājiet precīzu izmēru
€12.63